Dara Rolins | Nablízko | Ticketstream TV
loading

Paid content

I have a ticket

Unikátní kód Vám byl zaslán v potvrzovacím emailu. Každý unikátní kód umožňuje přístup k záznamu vždy pouze z jednoho zařízení! Pozor: přístupový kód bude platný 3 hodiny od první aktivace a následně bude zneplatněn! Přístup k záznamu vyprší 31.12.2021 23:59

Recommendations for view

Don't have a ticket?

Přístupový kód zakoupíte na stránkách Ticketstream. Po zakoupení vstupenky obdržíte v potvrzovacím emailu přístupový kód.

Dara Rolins | Nablízko

V době, kdy už více než rok nemá možnost setkat se s Vámi tváří v tvář v klubech, koncertních sálech nebo amfiteátrech, přichází Dara Rolins se svým jediným a jedinečným on-line koncertem, který nazvala výstižně Nablízko. Fanoušci se tak mohou těšit na starší i úplně nové skladby Dary v nových, tak trochu unplugged aranžmá, tentokrát bez tanečnic, v doprovodu kapely, smyčců i skvělých vokalistek. Čeká vás jedinečná hudební událost, která se již v budoucnu nebude opakovat. Z unikátního prostoru Skybar hotelu The President Praha vám až do domu přineseme exkluzivních 60 minut hudby a zábavy s Darou, která vám v ten večer chce být nablízku:)… Užijte si koncert doma u svých obrazovek či monitorů.

Production: Trhák Musical s.r.o.

Category:  Dara Rolins