Save Boxing II. | Ticketstream TV
loading

Paid content

I have a ticket

Unikátní kód Vám byl zaslán v potvrzovacím emailu. Každý unikátní kód umožňuje přístup k záznamu vždy pouze z jednoho zařízení! Pozor: přístupový kód bude platný 7 hodin od první aktivace a následně bude zneplatněn!

Recommendations for view

Don't have a ticket?

Přístupový kód zakoupíte na stránkách Ticketstream. Po zakoupení vstupenky obdržíte v potvrzovacím emailu přístupový kód.

Save Boxing II.

Záznam přenosu mezinárodní sportovní akce

Více než 10 duelů v profesionálním boxu s velkou mezinárodní účastí i titulovými souboji. Hlavním zápasem je odveta v souboji o mistra ČR ve střední váze mezi držitelem pásu Viktorem Agateljanem a jeho vyzyvatelem Tomášem Bezvodou. A o volný pás mistra republiky se v polotěžké váze utká Ondra Budera s Michalem Rybou. O mezinárodní titul se utká Stanislav Eschner se slovenským Jozefem Jurkem. Velkým tahákem bude v supertěžké váze start německého Toma Schwarze. Boxer s bilancí 26 výher a jediné porážky, kterou utrpěl v Las Vegas v MGM Aréně proti Tysonu Furym, se představí po dvouleté pauze v šestikolovém souboji s naším Miloslavem Pávkem. Václav Pejsar se střetne s maďarským Lászlo Iványim. Slovenský Martin Parlagi se utká s Felixem Garciou z Nikaragui. Velmi zajímavé bude i čtyřkolové střetnutí mezi Pavlem Albrechtem a Davidem Bauzou. A čeká nás i mnoho dalších utkání. V amatérském duelu ke svému čtvrtému utkání nastoupí i 15ti letá dcera Lukáše Konečného Jaromíra.

Production: Lukáš Konečný

Category:  BoxSportTicketstream Live